In sommige situaties weet je écht niet wat je moet doen. Daarom delen echte vrouwen in ‘Wat moet ik nu?’ hun dilemma. Ze vragen jou via ons om advies.
Deze week: Nadine (65). Zij is sinds twee jaar met pensioen. Waar ze in het begin genoot van haar vrije tijd, begint de verveling nu langzaam maar zeker toe te slaan.
Vrije tijd
“Het eerste jaar wist ik mezelf prima bezig te houden. Ik las een aantal interessante boeken en maakte wat achterstallig schilderwerk af. Ik genoot van de vrije tijd en nog veel meer van het uitslapen. Eindelijk had ik tijd voor de dingen ik die jaren vooruit had geschoven. Inmiddels is die gedachte behoorlijk veranderd. Ik weet simpelweg niet meer wat ik met alle tijd aan moet. Ik houd ontzettend van lezen, maar om dat nou iedere dag te doen, gaat me iets te ver. Daarnaast ben ik door de jaren heen wat vriendinnen kwijtgeraakt. Ik heb altijd hard gewerkt en hield weinig tijd over om leuke dingen met hen te doen. Nu ondervind ik de gevolgen.”