Hoewel de politie niet blij is met het feit dat ‘Opsporing Verzocht’ wordt ingekort en in de zomer niet meer op tv te zien is, blijft de NPO achter de beslissing staan.
De kritiek van de politie is volgens Remco van Westerloo, netmanager van NPO 1, geen reden om van gedachten te veranderen over de toekomst van het langlopende AVROTROS-programma. Dat vertelt hij aan De Telegraaf.
‘Opsporing Verzocht’
Eerder deze week werd bekend dat de uitzendingen van Opsporing Verzocht vanaf januari worden ingekort en op een later tijdstip te zien zullen zijn; het programma begint dan om 21.30 uur en duurt geen vijftig minuten meer, maar dertig minuten. Ook zal het programma niet langer in de zomer worden uitgezonden. Tot grote teleurstelling van de politie, die liet weten zich zorgen te maken over het besluit. In het programma wordt aandacht gevraagd voor misdaad en kunnen kijkers waardevolle tips delen.