Het Nederlandse meisje dat donderdag slachtoffer werd van een steekpartij in het Franse Annecy is buiten levensgevaar is. Buitenlandminister Wopke Hoekstra, die via de ambassadeur in contact staat met de ouders van de peuter, is “opgelucht”.
Bij de aanval raakten vier kinderen in de leeftijd van 22 maanden tot 3 jaar gewond. Zij zijn inmiddels allemaal buiten levensgevaar en hun toestand is volgens de Franse premier Elisabeth Borne stabiel.
Steekpartij Annecy
Wopke Hoekstra meldt via Twitter ook dat de ambassadeur in Zwitserland Hedda Samson één van de ouders van het meisje heeft gesproken. “We staan ze zo goed mogelijk bij in deze moeilijke tijd”, laat de bewindsman weten. Het kind werd na het steekincident naar een ziekenhuis in het Zwitserse Genève gevlogen.