Edwin heeft een passie voor paaldansen en steekt dat niet onder stoelen of banken. In ‘First Dates’ vertelt hij over zijn pestverleden en hoe dat hem geïnspireerd heeft om zijn passie te volgen.
'First Dates'-kandidaat Edwin (26) houdt van paaldansen: 'Er staat een paal in de woonkamer'
Edwin en Jos waren alleen duidelijk niet gematcht op uiterlijk.
Paaldansen
“Wat doe je voor sport?”, aldus Jos. “Ik doe aan fitness en paaldansen”, antwoordt Edwin, wat Jos’ oren doet klapperen. “En heb je dan ook echt een paal in je slaapkamer staan of zo?”, grapt Jos. “Nee, hoor. Nee, in de woonkamer,” zegt Edwin lachend.
Match
Edwin uit Zoetermeer weet wat hij wil. Hij zoekt een lange, sportieve man met lichte ogen en donker haar. Maar daar komt de Brabantse Jos (26) aanlopen. Een jonge man met donkere ogen, bruin haar en naar eigen zeggen ‘klein.’ Ondanks dat ze geen perfect match zijn op papier, klikt het wel tussen de twee.
“Waar denk je dat ze ons op gematcht hebben?”, vraagt Edwin. “Nou, ik ben niet lang, ik ben niet sportief en ik heb geen blauwe ogen”, lacht Jos. “Ik denk toch wel omdat we beiden sociaal zijn.”
Gepest
Jos constateert dat zijn date best zelfverzekerd overkomt. Maar dit was niet altijd het geval. Op de basisschool zat Edwin op turnen en om die reden werd hij gepest. “Ik ben toen gestopt met turnen en werd toen heel erg dik, dit was aan het eind van de basisschool en aan het begin van de middelbare school. Tijdens deze periode ben ik erg introvert geworden en het duurde erg lang voordat ik weer uit mijn schulp durfde te kruipen”, zegt Edwin.
Trots
“En ben je blij met wie je nu geworden bent?”, vraagt Jos. Waarop Edwin antwoordt: “Ja, ik ben aangenaam verrast met wie ik ben geworden.”
Jos vertelt de kijkers dat hij het ontzettend knap vindt dat zijn date uit die periode is gekomen en dat Edwin het zelfvertrouwen heeft gevonden om die paal in te klimmen.
Wil je de hele aflevering van First Dates zien? Dat kan hier.
Allebei ADHD in 'First Dates': 'Heerlijk als iemand je struggles begrijpt'Lees ook