Een jaar geleden vertrok Els naar Schotland voor haar deelname aan B&B Vol Liefde. Op sociale media deelt ze een emotioneel bericht over het avontuur dat haar leven flink veranderde.
Al vond ze niet de liefde waar ze op hoopte.
Els uit B&B Vol Liefde
“Alweer een jaar geleden”, begint ze haar terugblik. “Ik vertrok op 1 april vorig jaar naar Schotland voor B&B Vol Liefde, op de geboortedag van mijn moeder, puur en alleen om de liefde te vinden.”
Ze herinnert zich nog goed hoe ze laat aankwam in Inverness, waarna ze werd opgehaald door de crew om naar Robert Jan te gaan. “Aangekomen bij RJ, op de deur kloppend, en… Nou ja, de rest is inmiddels geschiedenis.”
Hoewel het tussen Els en Robert Jan geen romantische match werd, is ze dankbaar voor de ervaring. “Dank voor de mooie tijd, RJ”, schrijft ze. “Wat is dit afgelopen jaar snel gegaan en vooral: wat is mijn leven veranderd! Ik niet… Ik ben nog steeds dezelfde Els.”
Tot slot bedankt ze ook haar volgers. “Dank jullie wel voor jullie support! Ik ervaar alles nog steeds als heel intens en bijzonder. Ik geniet van alle mooie dingen die op mijn pad komen. Zolang het duurt.”