De winter in Nederland is niet per se het idyllische plaatje. Eerder veel regen, blubbersneeuw en gladde wegen. Toch zijn er genoeg manieren om hot te blijven tijdens deze donkere dagen.
Zin in de winter man! Dít lees je in ons nieuwe winterboek met covergirl Noa Vahle
Of dat nu knuffelend, seksend of simpelweg met een trui op de bank is. We’ve got you met ons nieuwe winterboek Zin in de Winter Man, dat vanaf morgen in de winkels ligt.
Noa Vahle
Iemand die forever de sneeuw boven de zon zou verkiezen is onze covergirl Noa Vahle. Voor de shoot reisde ze af naar Lapland, waar ze in min 35 graden in de dunste stofjes en met blote buik poseerde.
In een eerlijk en kwetsbaar interview vertelt ze over het timmeren aan de weg en haar succesvolle carrière. Maar als dochter van Linda de Mol heeft ze ook een turbulente tijd achter de rug. Niet gek dat het even niet zo lekker gaat als je familie negatief in de aandacht staat.
Winterboek
Verder laat Pien in dit winterboek haar eten zien aan Bizzey en deelt ze haar vier toprecepten. Knappe kop Jasper Demollin vertelt over het manifesteren van knappe meiden, actrice Sarah Janneh straalt in de modeshoot in Lapland en influencer Bruna Bear geeft ons een kijkje in haar huis vol designerparels.
Ook goed om te weten: bij alle online bestellingen van het winterboek krijg je de bestseller van LITCHY cadeau. De Sillicone Nipple Covers t.w.v. € 14,95 krijg je samen met het nieuwste nummer door je brievenbus, zolang de voorraad strekt.
Benieuwd naar het LINDA.meiden winterboek? Hij ligt vanaf woensdag in de winkel óf je bestelt ‘m hier.
Koop 'm hier (gratis verzending + nipple covers)
